Date financiare TTS - TRANSPORT TRADE SERVICES S.A.

Actiuni TTS
Date Financiare TTS
Dividende TTS

Bilant contabil

31-Mar-202230-Jun-202230-Sep-2022
Active imobilizate664,367,822683,890,042688,085,228
Imobilizari necorporale5,521,9385,369,4095,570,416
Imobilizari corporale651,143,686670,599,590674,125,145
Imobilizari financiare7,702,1987,921,0438,389,667
Active circulante176,096,770215,915,031283,742,278
Stocuri30,156,03834,797,55242,663,588
Creante67,105,16398,932,19389,393,340
Cheltuieli inregistrate in avans000
Investitii financiare pe termen scurt000
Casa si conturi la banci61,982,55663,067,663125,165,345
Alte active circulante16,853,01319,117,62326,520,005
Active detinute in vederea vanzarii000
Total Activ840,464,592899,805,073971,827,506
Datorii165,813,563198,362,380195,381,243
Datorii pe termen scurt126,516,984140,902,657140,440,829
Datorii comerciale34,321,08943,085,35943,188,031
Datorii financiare51,520,73041,825,66332,712,116
Alte datorii pe termen scurt39,243,68454,663,19763,302,421
Provizioane (termen scurt)1,431,4811,328,4381,238,261
Venituri in avans (termen scurt)000
Datorii pe termen lung39,296,57957,459,72354,940,414
Datorii comerciale000
Datorii financiare29,527,72447,684,54045,177,429
Alte datorii pe termen lung9,768,8559,775,1839,762,985
Provizioane (termen lung)000
Venituri in avans (termen lung)000
Datorii asociate activelor detinute pentru vanzare000
Capitaluri proprii674,651,029701,442,693776,446,263
Capital social31,739,60261,739,60261,739,602
Prime de capital000
Rezerve din reevaluare000
Rezultatul reportat293,183,883259,969,497330,009,241
Alte rezerve239,870,081271,336,530271,143,549
Alte elemente de capital109,857,463108,397,064113,553,871
Total Pasiv840,464,592899,805,073971,827,506
Nr. mediu angajati (numai angajati permanenti)---

Contul de profit si pierderi

31-Mar-202230-Jun-202230-Sep-2022
Rezultat din exploatare15,619,22173,850,200163,051,124
Venituri din exploatare161,738,696402,394,427664,335,905
Cifra de afaceri161,738,696402,394,427664,335,905
Productia capitalizata000
Variatia stocurilor000
Alte venituri din exploatare000
Cheltuieli de exploatare146,119,475328,544,227501,284,781
Costul marfurilor vandute9,097,77419,265,74926,419,309
Cheltuieli cu materiile prime si consumabilele27,213,48160,756,86491,150,474
Amortizare si depreciere15,940,91133,056,39552,089,405
Cheltuieli cu personalul26,180,32851,689,12082,944,409
Alte cheltuieli de exploatare67,686,981163,776,099248,681,184
Rezultat financiar-1,012,828-1,357,091-1,779,062
Venituri din dobanzi000
Cheltuieli cu dobanzile000
Alte venituri si cheltuieli financiare - net-1,012,828-1,357,091-1,779,062
Rezultatul extraordinar - net000
Rezultatul brut14,606,39372,493,109161,272,062
Total Venituri161,738,696402,394,427664,335,905
Total Cheltuieli147,132,303329,901,318503,063,843
Impozit pe profit2,433,34311,177,19224,815,227
Alte impozite000
Rezultatul net12,173,05061,315,917136,456,835

Tranzactiile cu instrumente financiare presupun riscuri specifice, incluzand, fara ca enumerarea sa fie limitativa, fluctuatia preturilor pietei, incertitudinea dividendelor, a randamentelor si/sau a profiturilor, fluctuatia cursului de schimb. Pentru instrumentele financiare denominate in alta moneda decat cea a statului de rezidenta a investitorului, randamentul poate creste sau scadea in functie de fluctuatiile monedei. Performantele anterioare nu reprezinta un indicator fiabil al performantei viitoare.

S.S.I.F. TradeVille S.A. faciliteaza accesul la servicii de investitii financiare in legatura cu contracte pentru diferente (CFD), fiind Introducing Broker pentru brokerul pentru CFD-uri: IG Europe GmbH. CFD-urile sunt instrumente complexe si au un risc ridicat de a pierde rapid bani din cauza efectului de levier. 79% din conturile investitorilor de retail pierd bani atunci cand tranzactioneaza CFD-uri cu acest furnizor.

S.S.I.F. TradeVille S.A., Calea Vitan nr. 6A, Bl. B, Tronson B, et. 3, sector 3, Bucuresti, Romania, cod postal: 031296, tel: +40 21 318 75 55, fax: +40 21 318 75 57 / +40 21 318 75 26, Autorizata prin Decizia CNVM nr. 2225/15.07.2003. Agentie Brasov, Str. Iuliu Maniu nr.47, etj 3, camera 317, Brasov, Romania.

Email: helpdesk@tradeville.eu
Tel: 021 318 7555 (L - V: 9:00 - 18:00)
Live Help

Nume si prenume
(*)
Email
(*)
Telefon
(*)
Sunt interesat
(*)

(*) Toate campurile sunt obligatorii. Date cu caracter personal (detalii)