Date financiare CODE - Softbinator Technologies S.A.

Domeniu: IT
Actiuni CODE
Date Financiare CODE
Dividende CODE

Bilant contabil

30-Jun-202131-Dec-202130-Jun-2022
Active imobilizate934,6635,337,80514,500,678
Imobilizari necorporale314,067644,273-
Imobilizari corporale620,596733,949-
Imobilizari financiare03,959,583-
Active circulante3,579,0169,362,5357,949,565
Stocuri00-
Creante2,203,0764,910,2733,196,188
Cheltuieli inregistrate in avans114,028177,793-
Investitii financiare pe termen scurt00-
Casa si conturi la banci1,261,9124,274,469-
Alte active circulante00-
Active detinute in vederea vanzarii00-
Total Activ4,513,67914,700,34022,450,243
Datorii1,980,4433,295,82411,217,170
Datorii pe termen scurt1,762,9622,855,79311,015,940
Datorii comerciale329,231231,113-
Datorii financiare800,308869,452-
Alte datorii pe termen scurt633,4231,755,228-
Provizioane (termen scurt)00-
Venituri in avans (termen scurt)00-
Datorii pe termen lung217,481440,031201,230
Datorii comerciale00-
Datorii financiare208,865317,209-
Alte datorii pe termen lung00-
Provizioane (termen lung)8,616122,822-
Venituri in avans (termen lung)00-
Datorii asociate activelor detinute pentru vanzare00-
Capitaluri proprii2,533,23611,404,51611,414,671
Capital social90,000102,8811,026,690
Prime de capital01,747,331-
Rezerve din reevaluare00-
Rezultatul reportat1,045,611258,069-
Alte rezerve5,40020,576-
Alte elemente de capital1,392,2259,275,659-
Total Pasiv4,513,67914,700,34022,450,243
Nr. mediu angajati (numai angajati permanenti)--59

Contul de profit si pierderi

30-Jun-202131-Dec-202130-Jun-2022
Rezultat din exploatare1,628,4994,659,1381,302,255
Venituri din exploatare7,626,20019,066,4068,276,908
Cifra de afaceri6,704,94717,402,6207,953,449
Productia capitalizata0924,623-
Variatia stocurilor311,2690-
Alte venituri din exploatare609,984739,163-
Cheltuieli de exploatare5,997,70114,407,2686,974,653
Costul marfurilor vandute00-
Cheltuieli cu materiile prime si consumabilele23,44657,514-
Amortizare si depreciere126,175256,318-
Cheltuieli cu personalul3,199,8657,220,908-
Alte cheltuieli de exploatare2,648,2156,872,528-
Rezultat financiar-2,93221,619871,862
Venituri din dobanzi00-
Cheltuieli cu dobanzile28,5370-
Alte venituri si cheltuieli financiare - net25,60521,619-
Rezultatul extraordinar - net00-
Rezultatul brut1,625,5674,680,7572,174,117
Total Venituri7,651,80519,278,6429,245,965
Total Cheltuieli6,026,23814,597,8857,071,848
Impozit pe profit233,3421,379,962-
Alte impozite00-
Rezultatul net1,392,2253,300,7951,880,307

Tranzactiile cu instrumente financiare presupun riscuri specifice, incluzand, fara ca enumerarea sa fie limitativa, fluctuatia preturilor pietei, incertitudinea dividendelor, a randamentelor si/sau a profiturilor, fluctuatia cursului de schimb. Pentru instrumentele financiare denominate in alta moneda decat cea a statului de rezidenta a investitorului, randamentul poate creste sau scadea in functie de fluctuatiile monedei. Performantele anterioare nu reprezinta un indicator fiabil al performantei viitoare.

S.S.I.F. TradeVille S.A. faciliteaza accesul la servicii de investitii financiare in legatura cu contracte pentru diferente (CFD), fiind Introducing Broker pentru brokerul pentru CFD-uri: IG Europe GmbH. CFD-urile sunt instrumente complexe si au un risc ridicat de a pierde rapid bani din cauza efectului de levier. 79% din conturile investitorilor de retail pierd bani atunci cand tranzactioneaza CFD-uri cu acest furnizor.

S.S.I.F. TradeVille S.A., Calea Vitan nr. 6A, Bl. B, Tronson B, et. 3, sector 3, Bucuresti, Romania, cod postal: 031296, tel: +40 21 318 75 55, fax: +40 21 318 75 57 / +40 21 318 75 26, Autorizata prin Decizia CNVM nr. 2225/15.07.2003. Agentie Brasov, Str. Iuliu Maniu nr.47, etj 3, camera 317, Brasov, Romania.

Email: helpdesk@tradeville.eu
Tel: 021 318 7555 (L - V: 9:00 - 18:00)
Live Help

Nume si prenume
(*)
Email
(*)
Telefon
(*)
Sunt interesat
(*)

(*) Toate campurile sunt obligatorii. Date cu caracter personal (detalii)