Date financiare CAOR - SIF HOTELURI SA

Actiuni CAOR
Date Financiare CAOR
Dividende CAOR

Bilant contabil

30-Jun-202130-Sep-202131-Dec-2021
Active imobilizate83,000,42578,689,63627,767,903
Imobilizari necorporale-18,769-
Imobilizari corporale75,398,83770,849,07220,384,454
Imobilizari financiare07,821,7950
Active circulante11,499,45419,494,81467,602,584
Stocuri178,576203,62553,231,026
Creante609,9702,466,4721,921,053
Cheltuieli inregistrate in avans688,005417,75781,712
Investitii financiare pe termen scurt005,312,285
Casa si conturi la banci10,710,90816,406,9607,138,220
Alte active circulante-0-
Active detinute in vederea vanzarii-0-
Total Activ95,187,88498,184,45095,452,199
Datorii-14,542,100-
Datorii pe termen scurt4,896,1506,081,1234,744,175
Datorii comerciale1,038,4531,489,2971,440,115
Datorii financiare735,756738,6680
Alte datorii pe termen scurt-3,731,497-
Provizioane (termen scurt)-0-
Venituri in avans (termen scurt)79,897121,661105,288
Datorii pe termen lung9,173,4508,460,9772,305,370
Datorii comerciale-0-
Datorii financiare6,754,2436,598,9080
Alte datorii pe termen lung-1,862,069-
Provizioane (termen lung)-0-
Venituri in avans (termen lung)-0-
Datorii asociate activelor detinute pentru vanzare-0-
Capitaluri proprii81,038,38783,642,35088,297,366
Capital social80,356,10380,356,10380,356,103
Prime de capital-0-
Rezerve din reevaluare-12,451,095-
Rezultatul reportat--12,171,973-
Alte rezerve-11,422,925-
Alte elemente de capital--8,415,800-
Total Pasiv95,187,88498,184,45095,452,199
Nr. mediu angajati (numai angajati permanenti)98-104

Contul de profit si pierderi

30-Jun-202130-Sep-202131-Dec-2021
Rezultat din exploatare-2,247,397253,1814,750,923
Venituri din exploatare4,553,19115,799,48224,484,161
Cifra de afaceri4,049,3209,846,76316,400,485
Productia capitalizata-0-
Variatia stocurilor-0-
Alte venituri din exploatare-5,952,719-
Cheltuieli de exploatare6,800,58815,546,30119,733,238
Costul marfurilor vandute-586,590-
Cheltuieli cu materiile prime si consumabilele-1,327,153-
Amortizare si depreciere-1,922,591-
Cheltuieli cu personalul-4,059,246-
Alte cheltuieli de exploatare-7,650,721-
Rezultat financiar1,103,5801,343,082904,815
Venituri din dobanzi91,627125,884135,670
Cheltuieli cu dobanzile69,069103,127112,308
Alte venituri si cheltuieli financiare - net1,081,0221,320,325881,453
Rezultatul extraordinar - net-0-
Rezultatul brut-1,143,8171,596,2635,655,738
Total Venituri5,878,38917,245,69126,467,752
Total Cheltuieli7,022,20615,649,42820,812,014
Impozit pe profit-0-
Alte impozite-852,810-
Rezultatul net-1,337,772743,4534,592,658

Tranzactiile cu instrumente financiare presupun riscuri specifice, incluzand, fara ca enumerarea sa fie limitativa, fluctuatia preturilor pietei, incertitudinea dividendelor, a randamentelor si/sau a profiturilor, fluctuatia cursului de schimb. Pentru instrumentele financiare denominate in alta moneda decat cea a statului de rezidenta a investitorului, randamentul poate creste sau scadea in functie de fluctuatiile monedei. Performantele anterioare nu reprezinta un indicator fiabil al performantei viitoare.

S.S.I.F. TradeVille S.A. faciliteaza accesul la servicii de investitii financiare in legatura cu contracte pentru diferente (CFD), fiind Introducing Broker pentru brokerul pentru CFD-uri: IG Europe GmbH. CFD-urile sunt instrumente complexe si au un risc ridicat de a pierde rapid bani din cauza efectului de levier. 75% din conturile investitorilor de retail pierd bani atunci cand tranzactioneaza CFD-uri cu acest furnizor.

S.S.I.F. TradeVille S.A., Calea Vitan nr. 6A, Bl. B, Tronson B, et. 3, sector 3, Bucuresti, Romania, cod postal: 031296, tel: +40 21 318 75 55, fax: +40 21 318 75 57 / +40 21 318 75 26, Autorizata prin Decizia CNVM nr. 2225/15.07.2003. Agentie Brasov, Str. Iuliu Maniu nr.47, etj 3, camera 317, Brasov, Romania.

Email: helpdesk@tradeville.eu
Tel: 021 318 7555 (L - V: 9:00 - 18:00)
Live Help

Nume si prenume
(*)
Email
(*)
Telefon
(*)
Sunt interesat
(*)

(*) Toate campurile sunt obligatorii. Date cu caracter personal (detalii)